fbpx
המלצות

בדף זה כתובות החוויות של מספר מתאמנות שעברו תהליך אימוני איתי. כל אחת כתבה באופן אישי ואותנטי את החוויה שלה, גם אם זה כתוב בהרחבה שווה להקדיש לזה את הזמן ולקרוא. אפשר בקלות להתחבר לכל אחת ואחת מהן ולהבין מה היא עברה. קריאה נעימה.

הגעתי להילה דרך הרצאה שהיא העבירה בנושא זוגיות. בסוף המפגש החלפנו כמה מילים והילה נשארה לי בראש. אחרי עמה שבועות הרמתי טלפון והייתי לחוצה ומפוחדת, לא מהמפגש אלא מהרצון שלי בזוגיות. הייתי בתחילת קשר שהבנתי שהולך להיעלם ונורא רציתי שיצליח. רציתי להצליח בקשר ובמימוש עצמי וידעתי שיש פלונטר אצלי שאני חייבת להתחיל לשחרר ולמצוא את הדרך הנכונה עבורי.

אני לא אשכח שפגשתי את הילה בפעם הראשונה, ישבתי מכווצת ונבוכה מנסה להבין מאיפה הכל התחיל למה כל קשר מסתיים כל כך מהר ואיך אני לא מצליחה “לנהל” את הקשר כמו שאני רוצה. לאט לאט עם המון עבודה, שאלות ומחשבות התחלתי דרך חדשה שבה הלב שלי הרבה יותר פתוח. אני מצליחה לראות את האדם שמולי (בן זוגי) ולראות אותי משתקפת בו. הצלחתי לשחרר המון ציפיות שהיו לי כלפיו והבנתי שכל צעד קורה בזמנו. למדתי להכיר אותו ולהקשיב לו ועם הזמן להכניס אותו למרחב הפרטי שלי בביטחון. וכל יום אני לומדת משהו חדש בעיקר על עצמי.

השיטה עובדת לא רק על זוגיות, היא גורמת למשהו בכל התחומים להשתנות מהדברים הקטנים ביותר ועד תפקוד בתוך חיי כעצמאית. היום כשאני באה לפגישה עם הילה אני נינוחה אני יודעת שעל הכל אפשר לעבוד ושאת הכל אני יכולה להשיג. מבני זוג, מפיתוח בתחום הקריירה ויחסים עם המשפחה. אני הרבה יותר שלווה בחיים שלי ובוחרת המון בחירות מודעות והתמודדויות חדשות שגורמות לי מניצן קטן להפוך לפרח. תודה, הילה

– ענבל

את הילה הכרתי במהלך סדנא ליצירת זוגיות. נכנסתי מאוד סקפטית ויצאתי חזקה יותר ובעיקר מחוברת לעצמי. הילה הכירה לי את המשמעות של אותנטיות ויחד איתה הצלחתי להתבונן על כל כך הרבה אלמנטים ופחדים שעצרו והרחיקו אותי מעצמי, מהסביבה, מההצלחה שלי ומזוגיות.
כיום אני במסע מופלא של כמעט שנה עם הילה במהלכו גם הכרתי בחור מקסים ומדוייק לי  ואנחנו ביחד כבר כמה חודשים בזוגיות ובהרמוניה מופלאה ובריאה (גילוי נאות – כבר יצאנו קודם, בתקופה הכי לא מחוברת שלי ולא הצלחתי להתמודד עם זה ופירקתי את זה)
בזכות העבודה עם הילה אני מרגישה שעברתי טרנספורמציה מדהימה וטבעית שמאפשרת לי חופש תנועה בכל מרחב בחיים שלי, בפנים ובחוץ.
הילה היא מאמנת מדהימה! מדוייקת, נעימה, מגיעה לנקודות חשובות מאוד שעוזרות להגיע למיצוי אמיתי של הפוטנציאל שלנו בכל תחומי החיים.

– חן

אל הילה הגעתי בתקופה מאוד לא קלה בחיי בדיוק ‘חגגתי’ יום הולדת 25 והרגשתי הכי בודדה בעולם.
אחרי הרבה דייטים כושלים וקשרים לא בריאים, מצאתי את עצמי בזוגיות שלא סיפקה אותי, אומנם הבחור היה מתוק אבל בעוד שאני רציתי לעבור לגור ביחד ולהתחתן, הוא רצה לבלות עם חברים…

שכרתי דירה בתל אביב בכוחות עצמי כבר מגיל 21, הייתי במהלך תואר ראשון ועבדתי מאוד קשה, בנוסף הורי עברו גירושים קשים שהשפיעו על המשפחה כולה והרגשתי צורך מאוד חזק להקים תא משפחתי משלי שיתן לי ביטחון בחיי. בקיצור הייתי מותשת, עצובה ורחוקה מעצמי ומהזוגיות אותה חיפשתי.

בפגישה הראשונה לא הפסקתי לבכות , הרגשתי שסוף סוף יש מישהו שיוכל להבין אותי ולהכיל אותי. התאהבתי ברוך ובנעימות של הילה, בהקשבה הלא שיפוטית והרגשתי שמעכשיו והלאה יהיה בסדר ושיותר אני לא לבד.
התהליך האימוני היה נעים, עוצמתי ומרתק. התבוננו על מערכות יחסים בחיי, , הגדרתי אילו קשרים משמעותיים לי, איך הייתי רוצה שמערכות היחסים שלי יראו ואיך יראו חיי כשאהיה בת 40.

מפגישה לפגישה עם הרבה סבלנות מצד הילה והתבוננות על חיי, התחלתי לעשות שינויים, הכרתי בחור חדש, עזבתי את תל אביב וסיימתי את הלימודים. אמנם הזוגיות איתו צלחה אבל בזכות תהליך האימון שליווה אותי יכולתי להתבונן על הקשר, ללמוד ולהתפתח.

בעיקר גיליתי ששכחתי לסמוך על עצמי וברגע שידעתי לתת לזה שם, התחלתי להתחזק. מתוך ההתחזקות יכולתי לוותר על הצורך שלי באישור מהסביבה והתלות באחרים. מתוך הוויתור על התלות באחרים התחלתי להיות אותנטית ונאמנה לחיים שלי. למדתי מה זה אומר באמת לאהוב מישהו ושמגיע לי שיאהבו האמת את מי שאני וכמובן אני לאהוב את עצמי (:

היום אני בת 29 נשואה לבחור מדהים שהכרתי במהלך המפגשים האחרונים בתהליך האימון. יש לנו ילד מתוק בן חודשיים ואנחנו גרים בעיר הולדתי. השינוי שעברתי השפיע גם על הסובבים אותי ועל הקשרים במשפחתי שהשתפרו וחזרו לטוב.

אני יודעת שהחיים הם תהליך ושהלמידה והתבוננות פנימה לא מסתיימים לעולם, יש גם קשיים לצד הרגעים הטובים ולכן אני שמחה על הכלים שקיבלתי מהילה ומהאימון. אני מברכת ומודה כל יום על ההזדמנות שניתה לי.

– רעות

שמי מירי ואני בת 31.5 , גרה בת”א כבר עשור ובתקופה זו עברתי מערכות יחסים קצרות יחסית, כבר רציתי להתאהב ושיתאהבו בי. באופן מודע שאלתי את עצמי שאלות וחקרתי מעט מדוע אני לבד ומה אני יכולה לעשות בשביל זה.

התייעצתי עם חברות, חלקן אמרו לי שאני חייבת לשנות גישה ולהיות יותר “זורמת” כי אין לדעת היכן אכיר את בן זוגי לעתיד, חלקן אמרו לי שאני צריכה להעלות את המודעות שאני פנויה בקרב מכריי, ז”א לשאול כל אדם שאני מכירה אם יש לו מישהו להכיר לי ואם לא אז שאהיה לפחות בתודעתו במידת הצורך, ורובן אמרו שאני חייבת לפתוח את הראש ולהיכנס לאתרי ההיכרויות, כי מה לעשות “ככה מכירים היום”. מודה שהיה לי מעט קשה להתחבר לזה אך עשיתי זאת! החלטתי ללכת על כל הקופה, בתור התחלה נרשמתי לשלושה אתרים וידעתי שאין מצב לאכזבה שכן אני נראית טוב, חמודה, מצחיקה, ראש טוב, נשמע מבטיח.

אמרתי לעצמי שנלך על שלושה דייטים בשבוע , נשמע די קליל… הרי במילא אני לא משלמת. נכנסתי לזה בכל כולי, והתמדתי והייתי גאה בעצמי… האמת היה מאד קשה בהתחלה אך לאט לאט נכנסתי למשימה ללא בעיה והתחלתי להנות. הופתעתי לגלות שיש גברים טובים, אבל תמיד סיפקתי לעצמי תירוצים שהן לא מתאימים לי וחלקם גמרו איתי… בשלב זה נדלקה לי נורה אדומה, הבנתי שמשהו לא בסדר. שאלתי את עצמי באופן מודע מה יכולה להיות הבעיה ומה אני יכולה לעשות.

די הרחבתי בנושא הנ”ל מאחר והיה חשוב לי להדגיש: עד שלא מאסתי לא עשיתי דבר ולא טיפלתי בעצמי. הבנתי שאני צריכה לצאת למסע קצר ולהתמקד בעצמי ולא בסביבה ולכן החלטתי ללכת להילה המדהימה.

התחלנו לעבוד על עצמי, על כל מה שעובר לי בראש ולעולם לא היה לי אומץ לומר בקול רם. על הפחדים,כעסים, חוויות מהילדות, איך אני נתפסת מול הסביבה ומדוע זה מפריע לי, מדוע אני מרגישה שלא מכבדים אותי מספיק ואיפה זה פוגש אותי, על מערכות היחסים שלי עם הוריי וכיצד הן משפיעות על מערכות היחסים הזוגיות שלי ועוד ועוד ועוד.

עשינו עבודת ניקיון עצמי, אין ספק שזו הייתה אחת החוויות המרגשות… להכיר את עצמך כמו שאף פעם לא דמיינתי. אני מודה, לעיתים הטיפול הפגיש אותי בנקודות שלא ממש רציתי לגעת בהן אבל גם בזכותן הגעתי לתוצאה טובה.

באופן אוטומטי הרגשתי יותר נינוחה ובטוחה במי שאני, וביקשתי מעצמי להפסיק עם הביקורת העצמית הנוקשה ופשוט להתחיל להפגין יותר חמלה וסלחנות.

במקביל לטיפול יצאתי עם מס’ גברים, לשמחתי פגשתי את גבר חיי והיום אנחנו גרים יחד. מעולם לא גרתי עם גבר ולכן בשבילי זוהי נקודה מאד משמעותית בחיי. אני מרגישה שהאימון העניק לי בחזרה את חיי, הזכיר לי מי שאני ומה אני שווה, כיום אני יכולה לומר שהתובנה המשמעותית שלי מהאימון היא שצריך להיות אדם משוחרר ולעשות מה שמתאים לנו ולא לסביבה, כמו כן אם לא אקח אחריות אישית על חיי דבר לא ישתנה, לא כדאי להניח הנחות או לנסות להאמין שיהיה בסדר .

היו לי לא מעט פחדים מהאימון ודי חששתי לחשוף את חיי בפני אדם לא מוכר. אחד הדברים שמאד קסמו לי בהילה היה חוסר שיפוטיות, יכולתי לומר את הדברים הכי נוראיים והיא לא הנידה עפעף. הרגשתי שהיא מאד טוטאלית לטיפול שלי ולמקצוע שלה ולכן זה מיגנט אותי אליה, היא הפגינה רכות וחמלה וליוותה אותי לאורך כל הדרך, פתאום הגעתי לנקודה שחיכיתי לטיפול הבא ועניין אותי מאד כיצד נסתכל על המצב ביחד ונגיע למסקנות שאני לא הייתי מצליחה להגיע לבד.

שיטת סאטייה מדברת על שיקוף ועל לקיחת אחריות ואין ספק שזה מדבר בעד עצמו בחיים, כל מה שקורה לנו שייך לנו בלבד וקשור תמיד לשיחות פנימיות או סיטואציות שקרו לנו בעבר.

אני אומרת זאת בבירור, בזכות האימון המדהים שעברתי עם הילה הצלחתי לשחרר את הפחדים, ליהנות מהחיים ולהיות מי שאני בדיוק כפי שאני רוצה להיות.

כמו שאומרים, עולם אחר 🙂

הילה , תודה על מי שאת , אני מודה לך על מה שהענקת לי ואני אוהבת אותך מאד.

– מירי

צרו קשר

לבירורים וקביעת פגישה, מלאו את הטופס הבא או התקשרו 052-4788480

    הילה גוטמן - המלצות, התפתחות אישית זוגיות ויחסים. 052-4788480